شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات کاوالا


کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی سامانه کاوالا را مطالعه کنید.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های این سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ما تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

پس از خرید از سایت کاوالا تا ۷ روز کاری  فرصت دارید با تکمیل فرم مربوطه  اقدام به انصراف بدون تحمل جریمه و یا ارائه دلیل داشته باشید .هزینه پرداختی حداکثر تا ۲۴ ساعت به همان حساب بازگشت داده می‌شود.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

سامانه کاوالا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
این سایت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

کاربران با تکمیل فرم ثبت کانال تلگرامی ، اجازه انتشار محتوای کانال را به سامانه کاوالا می‌دهند. 

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، سامانه کاوالا هیچ گونه مسئولیتی ندارد. این سامانه خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

در صورت عدم رضایت از انتشار محتوای گروه یا اکانت خود ، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • شماره تلفن حسابی که می‌خواهید پیام های آن در سایت حذف شود .
فهرست